TCSD-08-D-10.63-01-F-N
- Part Number:
- TCSD-08-D-10.63-01-F-N
- Description:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.886' (270.00mm, 10.63")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)