SFSD-10-30-G-09.85-D-NDX
Part Number:
SFSD-10-30-G-09.85-D-NDX
Color :
Black, Individual
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.821' (250.19mm, 9.85")
Number of Positions :
20
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)