SFSDT-07-28-G-09.85-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-07-28-G-09.85-DR-NDX
- Length :
- 0.821' (250.19mm, 9.85")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)