FFSD-05-D-02.50-01-F-N-R
- Part Number:
- FFSD-05-D-02.50-01-F-N-R
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.208' (63.50mm, 2.50")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)