TFSD-10-30-F-06.01-S
- Part Number:
- TFSD-10-30-F-06.01-S
- Connector Type :
- Plug to Individual Wire Leads
- Contact Finish Thickness :
- 3.00µin (0.076µm)
- Features :
- Length :
- 0.501' (152.65mm, 6.01")
- Number of Positions :
- 20
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)