SFSDT-07-28-G-07.87-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-07-28-G-07.87-DR-NDX
- Length :
- 0.656' (199.90mm, 7.87")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)