TCSD-10-D-06.22-01-F-N
- Part Number:
- TCSD-10-D-06.22-01-F-N
- Description:
- IDC SOCKET CABLE ASSEMBLIES, 2.0
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.518' (157.99mm, 6.22")
- Number of Positions :
- 20
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)