TCSD-10-D-05.90-01-F-N
- Part Number:
- TCSD-10-D-05.90-01-F-N
- Description:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.492' (149.86mm, 5.90")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)