QT325S-28.63630MEEQ-T
Part Number:
QT325S-28.63630MEEQ-T
Description:
3.2X2.5 10PPM @25C 10PPM (-20 TO
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
28.6363 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Load Capacitance :
10pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)