TCSD-06-D-03.50-01-L-N-R
Part Number:
TCSD-06-D-03.50-01-L-N-R
Description:
IDC SOCKET CABLE ASSEMBLIES, 2.0
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Length :
0.292' (88.90mm, 3.50")
Number of Positions :
12
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)