QT325G-28.63630MAHE-T
Manufacturer:
QST
Part Number:
QT325G-28.63630MAHE-T
Category:
Crystals
Description:
3.2X2.5 30PPM @25C 30PPM (-40 TO
Manufacturer :
QST
Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
28.6363 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.035" (0.90mm)
Load Capacitance :
12pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)