SFSDT-07-28-G-06.40-DR-NDX
Part Number:
SFSDT-07-28-G-06.40-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
0.533' (162.56mm, 6.40")
Number of Positions :
14
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)