QT325S-25.000500MEHE-T
Part Number:
QT325S-25.000500MEHE-T
Description:
3.2X2.5 10PPM @25C 30PPM (-40 TO
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
25.0005 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Load Capacitance :
12pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)