IDSD-06-D-17.50-G-RW-R
Part Number:
IDSD-06-D-17.50-G-RW-R
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Features :
Reverse Wiring
Length :
1.46' (444.50mm)
Number of Positions :
12
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)