SFSD-07-28-G-11.81-DR-NDX
Part Number:
SFSD-07-28-G-11.81-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)