IDSD-13-S-05.50-P26-G
Part Number:
IDSD-13-S-05.50-P26-G
Connector Type :
Socket to Cable
Contact Finish :
Gold
Length :
0.458' (139.70mm, 5.50")
Number of Positions :
26
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)