0132M4-9.81563F10DTNJK
Part Number:
0132M4-9.81563F10DTNJK
Description:
CRYSTAL 9.81563MHZ 10PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
9.81563 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Load Capacitance :
10pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)