SFSD-07-28-G-06.60-DR-NDX
Part Number:
SFSD-07-28-G-06.60-DR-NDX
Color :
Black, Individual
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.550' (167.64mm, 6.60")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)