TCSD-25-S-03.15-01-F-N
- Part Number:
- TCSD-25-S-03.15-01-F-N
- Description:
- IDC SOCKET CABLE ASSEMBLIES, 2.0
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.263' (80.01mm, 3.15")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)