SFSD-07-28-G-05.91-DR-NDX
Part Number:
SFSD-07-28-G-05.91-DR-NDX
Color :
Black, Individual
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.492' (150.00mm, 5.91")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)