TCSD-10-D-02.44-01-F-N-RW
Part Number:
TCSD-10-D-02.44-01-F-N-RW
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.203' (61.98mm, 2.44")
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)