ABM8W-21.9487MHZ-7-D1X-T3
Part Number:
ABM8W-21.9487MHZ-7-D1X-T3
Description:
CRYSTAL 21.9487MHZ 7PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
21.9487 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Height - Seated (Max) :
0.030" (0.75mm)
Load Capacitance :
7pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)