TFSS-05-30-G-03.25-TR-NUS
- Part Number:
- TFSS-05-30-G-03.25-TR-NUS
- Description:
- .050" TIGER EYE SINGLE ROW DISCR
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Holder
- Length :
- 0.271' (82.55mm, 3.25")
- Number of Positions :
- 5
- Number of Rows :
- 1
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)