TCSD-07-D-05.50-01-F-N-R
- Part Number:
- TCSD-07-D-05.50-01-F-N-R
- Description:
- IDC SOCKET CABLE ASSEMBLIES, 2.0
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Length :
- 0.458' (139.70mm, 5.50")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)