SFSDT-05-30-G-11.81-DR-NUS
Part Number:
SFSDT-05-30-G-11.81-DR-NUS
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
0.984' (299.97mm, 11.81")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)