SFSDT-05-30-G-11.80-DR-NUS
- Part Number:
- SFSDT-05-30-G-11.80-DR-NUS
- Length :
- 0.983' (299.72mm, 11.80")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)