TCSD-05-D-03.70-01-F-N-P06
Part Number:
TCSD-05-D-03.70-01-F-N-P06
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Features :
Polarizing Key
Length :
0.308' (94.00mm, 3.70")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)