SFSDT-05-28-G-09.85-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-05-28-G-09.85-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Length :
- 0.821' (250.19mm, 9.85")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)