IDSS-12-D-11.00-T-P07-G
- Part Number:
- IDSS-12-D-11.00-T-P07-G
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Features :
- Position #7 Polarization
- Length :
- 0.917' (279.40mm, 11.00")
- Number of Positions :
- 12
- Pitch - Cable :
- 0.100" (2.54mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)