SFSD-05-28-G-14.50-DR-NDX
Part Number:
SFSD-05-28-G-14.50-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
1.21' (368.30mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)