SFSDT-05-30-G-05.50-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-05-30-G-05.50-DR-NDX
- Length :
- 0.458' (139.70mm, 5.50")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)