SFSDT-05-28-G-05.25-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-05-28-G-05.25-DR-NDX
- Length :
- 0.438' (133.35mm, 5.25")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)