SFSD-07-28-G-10.00-D-NUS
Part Number:
SFSD-07-28-G-10.00-D-NUS
Color :
Black, Individual
Features :
Polarizing Key
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)