TCSD-05-D-03.94-01-F
Part Number:
TCSD-05-D-03.94-01-F
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Length :
0.328' (100.00mm, 3.94")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)