SFSD-07-30-G-09.45-D-NDX
Part Number:
SFSD-07-30-G-09.45-D-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.787' (240.00mm, 9.45")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)