SFSD-07-28-G-08.50-D-NUS
- Part Number:
- SFSD-07-28-G-08.50-D-NUS
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.708' (215.90mm, 8.50")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)