QT325S-19.440MEIC-T
Part Number:
QT325S-19.440MEIC-T
Description:
3.2x2.5 XTAL 7ppm 18ppm 9pF
In Stock:
240
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
19.44 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Load Capacitance :
9pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)