ABM3B-12.000MHZ-22-D3W-T
Part Number:
ABM3B-12.000MHZ-22-D3W-T
Description:
CRYSTAL 12.0000MHZ 22PF SMD
In Stock:
535
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70 Ohms
Frequency :
12 MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency Tolerance :
±25ppm
Height - Seated (Max) :
0.043" (1.10mm)
Load Capacitance :
22pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Size / Dimension :
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)