SFSD-05-28-G-07.50-DR-NDS
- Part Number:
- SFSD-05-28-G-07.50-DR-NDS
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.625' (190.50mm, 7.50")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)