SFSD-07-28-G-05.50-D-NDX
- Part Number:
- SFSD-07-28-G-05.50-D-NDX
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.458' (139.70mm, 5.50")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)