QT325G-12.288MAHQ-T
- Manufacturer:
- QST
- Part Number:
- QT325G-12.288MAHQ-T
- Category:
- Crystals
- Description:
- 3.2X2.5 30PPM @25C 30PPM (-40 TO
- Manufacturer :
- QST
- Category :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 100 Ohms
- Frequency :
- 12.288 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.035" (0.90mm)
- Load Capacitance :
- 10pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)