SFSD-05-30-G-06.50-DR-NUS
- Part Number:
- SFSD-05-30-G-06.50-DR-NUS
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.542' (165.10mm, 6.50")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)