CX3225SB14745H0KPQCC
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Part Number:
CX3225SB14745H0KPQCC
Category:
Crystals
Description:
CRYSTAL 14.7450MHZ 12PF SMD
Manufacturer :
KYOCERA AVX
Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80 Ohms
Frequency :
14.745 MHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.024" (0.60mm)
Load Capacitance :
12pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)