TFSS-03-30-G-05.91-TR-NDS
- Part Number:
- TFSS-03-30-G-05.91-TR-NDS
- Description:
- .050" TIGER EYE SINGLE ROW DISCR
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Holder
- Length :
- 0.492' (150.00mm, 5.91")
- Number of Positions :
- 3
- Number of Rows :
- 1
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)