TCSD-05-D-02.36-01-F-N
Part Number:
TCSD-05-D-02.36-01-F-N
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Features :
Polarizing Key
Length :
0.197' (59.94mm, 2.36")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)