SFSD-10-28-F-03.94-D-NDX
Part Number:
SFSD-10-28-F-03.94-D-NDX
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Polarizing Key
Length :
0.328' (100.00mm, 3.94")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)