SFSD-05-28-G-03.50-DR-NDS
Part Number:
SFSD-05-28-G-03.50-DR-NDS
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.292' (88.90mm, 3.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)