SFSD-05-28-G-03.26-DR-NDX
- Part Number:
- SFSD-05-28-G-03.26-DR-NDX
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.272' (82.80mm, 3.26")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)