VMK3-9005-32K7680000TR
- Manufacturer:
- Microchip Technology
- Part Number:
- VMK3-9005-32K7680000TR
- Category:
- Crystals
- Description:
- CRYSTAL
- Manufacturer :
- Microchip Technology
- Category :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- Frequency :
- 32.768 kHz
- Frequency Stability :
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.035" (0.90mm)
- Load Capacitance :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)