RH100-24.000-20-1010-TR
Part Number:
RH100-24.000-20-1010-TR
Description:
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
24 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Load Capacitance :
20pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)